RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Benedykt XVI wrócił do Watykanu z Castel Gandolfo

Publikacja: Sobota, 30 kwietnia (19:48) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Po prawie tygodniu pobytu w Castel Gandolfo Benedykt XVI wrócił do Watykanu. W podrzymskiej rezydencji papież wypoczywał po uroczystościach Wielkiego Tygodnia i przygotowywał homilię na beatyfikację Jana Pawła II.

O godzinie 22.30 w sobotę papież połączy się poprzez telemost z uczestnikami czuwania modlitewnego na terenie rzymskiego Circus Maximus (Circo Massimo).

Benedykt XVI odmówi końcową część różańca i udzieli wszystkim błogosławieństwa.

Źródło: RMF24/PAP
Dalsza część artykułu pod materiałem video: