Adam Małysz mistrzem Polski na igielicie
Publikacja: Sobota, 13 października (16:53)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Adam Małysz wygrał Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich na igielicie na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Drugi był Marcin Bachleda, a trzeci Kamil Stoch. Jutro konkurs na Średniej Krokwi.
72 zawodnikom z Polski, Białorusi, Słowacji i Ukrainy bardzo przeszkadzały warunki pogodowe. Padał deszcz ze śniegiem, a temperatura nie przekraczała 2 stopni.
1.|Adam Małysz|126,5 m.|134 m.|
2.|Marcin Bachleda|120|130,5|
3.|Kamil Stoch|121|128,5|
4.|Rafał Śliż|122,5|125,5|