RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

6-letnia Iza wróciła do domu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

6-letnia Iza ze Śląska, którą w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie leczono przy pomocy tzw. integry, wróciła do domu. Dziewczynka była drugą pacjentką leczoną w ten sposób w Polsce.

Nareszcie - cieszyła się Iza, pakując rzeczy w szpitalu. Dziewczynka razem z rodzicami spędzi święta u babci. W mieszkaniu komunalnym, w którym mieszka rodzina Izy, jest bowiem zimno i grzyb, a nowe mieszkanie, które niedawno przydzielono rodzinie, wymaga jeszcze remontu.

Iza będzie wymagała jeszcze kilku kolejnych operacji, m.in. ortopedycznych z powodu przykurczu nogi, a także kolejnych przeszczepów przy pomocy integry.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: