RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

4-latek, który wypadł z okna, czuje się dobrze

Publikacja: Niedziela, 30 kwietnia (07:43) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jego życiu nic nie grozi – tak lekarze określają stan 4-latka, który wczoraj wieczorem wypadł z okna na trzecim piętrze budynku w Rynie na Mazurach. Dziecko przejdzie specjalistyczne badania, istnieje podejrzenie złamania w okolicy kręgosłupa.

Chłopiec miał dużo szczęścia – spadł z dużej wysokości, ale jego obrażenia są niewielkie. - Dobrze się czuje, wszystko pamięta, śpiewa piosenki, opowiada wierszyki i się śmieje - powiedziała reporterowi RMF mama Wiktora.

Jak ustaliła policja, chłopiec wypadł z okna podczas rozmowy z kolegami stojącymi pod blokiem. Prawdopodobnie za bardzo wychylił się przez okno. Jego matka znajdowała się w tej chwili w innym pomieszczeniu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: