RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

22 nietrzeźwych kierowców na Śląsku

Publikacja: Wtorek, 1 listopada (15:24) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

22 nietrzeźwych kierowców zatrzymali dziś do godziny 14 policjanci w województwie śląskim. Rekordzista, który prowadził fiata 126p miał w wydychanym powietrzu ponad 3 promile alkoholu.

40-latek jechał w Sosnowcu od krawężnika do krawężnika. Policjantów wezwali inni kierowcy, którzy nie byli w stanie ominąć tego pijanego malucha. U innych zatrzymanych - w Tychach, Bytomiu czy Porębie alkomat wskazywał ponad dwa promile alkoholu.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: