22 nietrzeźwych kierowców na Śląsku
22 nietrzeźwych kierowców zatrzymali dziś do godziny 14 policjanci w województwie śląskim. Rekordzista, który prowadził fiata 126p miał w wydychanym powietrzu ponad 3 promile alkoholu.
22 nietrzeźwych kierowców zatrzymali dziś do godziny 14 policjanci w województwie śląskim. Rekordzista, który prowadził fiata 126p miał w wydychanym powietrzu ponad 3 promile alkoholu.