RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

19-latek przygnieciony maszyną budowlaną

Publikacja: Poniedziałek, 7 maja (11:06) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tragicznie zakończyła się głupia zabawa dwóch 19-latków w Świętoszowicach na Śląsku. Pijani mężczyźni na terenie byłych stawów hodowlanych uruchomili maszynę budowlaną. Pojazd osunął się ze skarpy i śmiertelnie przygniótł jednego z nich.

Drugi z mężczyzn uciekł, ale zatrzymano go kilkadziesiąt minut później. Trochę wypili i wpadli na niemądry pomysł, który skończył się tragedią – powiedział dziennikarzom Jacek Pytel z zespołu prasowego śląskiej policji.

Policja zatrzymała również stróża terenu. Okazało się, że 31-latek był pijany – miał 1,5 promila alkoholu. Mężczyzna był ścigany listem gończym za kradzieże.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: