RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

25 punktów karnych w 15 sekund

Publikacja: Piątek, 28 lipca (12:24) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

25 punktów karnych w 15 sekund - to niechlubny rekord kierowcy z Dolnego Śląska. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 43 km/h, podwójną linię ciągłą, wyprzedzał na przejściu dla pieszych, a dodatkowo ani on ani pasażerowie nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa.

W ciągu zaledwie 15 sekund na tak krótkim odcinku drogi jednorazowo "zasłużył" sobie na 25 punktów karnych i na 600 złotych mandatu. Teraz będzie musiał znowu zdawać egzamin, jeśli będzie chciał odzyskać.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: