RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warmińsko-mazurskie: Utonęli wędkarze

Publikacja: Środa, 17 marca (20:25) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Znów utonęli wędkarze, po którymi załamał się lód. Dwaj mężczyźni łowili ryby na jeziorze Dubno koło Iławy w warmińsko-mazurskiem. Służby ratownicze ostrzegają, że teraz na wiosnę lód jest już bardzo cienki.

Mimo apeli, między innymi na lubelskim zalewie zemborzyckim, strażnicy miejscy kilka razy dziennie interweniują , usuwając wędkarzy z zalewu. Z lubelskimi strażnikami miejskim rozmawiał reporter RMF Krzysztof Kot:

20:25

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: