RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sydney spływa potem

Publikacja: Środa, 13 października (12:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Rekord gorąca w październiku padł Sydney, największym mieście Australii. Słupki rtęci na termometrach wskazują ponad 38 stopni Celsjusza. To najwyższa temperatura w październiku od co najmniej 150 lat. Na słynnej Bondi Beach nie ma gdzie wcisnąć przysłowiowej szpilki, tak jest zatłoczona chętnymi do ochłody w wodzie.

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: