RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Opole: Kamery w samochodach egzaminacyjnych

Publikacja: Poniedziałek, 22 grudnia (19:55) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wielki Brat patrzy. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Opolu planuje zainstalować w samochodzie, w którym opolanie zdają egzamin na prawo jazdy kamery, które mają rejestrować przebieg testu.

Na razie będzie to eksperyment, ale od 2005 roku monitoring przy egzaminie będzie obowiązkiem. Urządzenie nagra obraz oraz głos egzaminatora i zdającego. Z pracownikami i egzaminatorami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego rozmawiał reporter RMF Cezary Puzyna:

19:55

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: