Ponad trzydzieści tysięcy dzieci w tym województwie korzysta z darmowych obiadów wydawanych na szkolnych stołówkach. Dla wielu z nich to jedyny porządny posiłek w ciągu dnia.
Niestety na czas wakacji szkolne stołówki są zamknięte. Czy to oznacza, że dzieci będą chodziły głodne? Sprawę badał reporter RMF Piotr Sadziński:
17:50