RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Koniec roku szkolnego = koniec obiadów?

Publikacja: Poniedziałek, 16 czerwca (17:50) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W tym tygodniu kończy się rok szkolny i zaczynają się wakacje. Dla wielu dzieci na przykład w podlaskiem może to oznaczać brak obiadu.

Ponad trzydzieści tysięcy dzieci w tym województwie korzysta z darmowych obiadów wydawanych na szkolnych stołówkach. Dla wielu z nich to jedyny porządny posiłek w ciągu dnia.

Niestety na czas wakacji szkolne stołówki są zamknięte. Czy to oznacza, że dzieci będą chodziły głodne? Sprawę badał reporter RMF Piotr Sadziński:

17:50

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: