RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Nieproszony gość na moście w Sydney

Publikacja: Wtorek, 16 stycznia (12:31) Aktualizacja: Wtorek, 16 stycznia (13:00)

Most Harbour w Sydney zyskał dziś nietypowego gościa, ten kangurek postanowił się na nim… wyskakać. Przed zagrożeniami zwierzaka chronili policjanci, którym udało się go złapać na ulicy za mostem. Walabia bagienna z rodziny kangurowatych została odeskortowana w stabilnym stanie do Taronga Zoo, gdzie musi spędzić kilka dni na obserwacji, potem będzie mogła wrócić do dżungli.

Źródło: Storyful/x-news

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: