RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sukces Legii i Hoop Polonii

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwie warszawskie drużyny zagrają w finale Pucharu Legi

Coś dla miłośników futbolu.

Dwie warszawskie drużyny - Legia i Hoop Polonia zagrają w finale piłkarskiego Pucharu Ligi. Dzisiaj w Warszawie lider extra-klasy, czyli Hoop Polonia zapewniła sobie awans wygrywając CZTERY ZERO z Odrą Wodzisław. Szczegóły w wiadomościach sportowych o 20.50. Tam więcej na temat piłki nożej, ale już teraz możemy zdradzić, że wybrańcy Jerzego Engela najbliższy towarzyski mecz z Finlandią zagrają prawdopodobnie nie w Poznaniu ale w Łodzi. To już druga zmiana miejsca.

Wiadomości RMF FM 18:45

Źródło: brak
Dalsza część artykułu pod materiałem video: