Nie pomogły obiecane wysokie premie. Polonia Warszawa nie sprostała Wiśle Kraków. Mistrzowie Polski wygrali 2:0 i ponownie zmniejszyli do jednego punktu swoją stratę do Legii, która obecnie prowadzi w tabeli ekstraklasy.

Prowadzenie dla wiślaków zdobył po 30 minutach gry Piotr Brożek, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Dariusza Dudki i strzałem głową pokonał Zankarlo Simunicia. Wynik spotkania został ustalony tuż po wznowieniu gry w drugiej połowie. Paweł Brożek w wspaniałym stylu pokonał bramkarza gości.

Poloniści, którym przed meczem nowy właściciel obiecał po 10 tys. złotych za zwycięstwo i po 5 tys. zł za remis, próbowali atakować, ale ich akcjom brakowało zarówno tempa jak i dokładności.