Jak podaje Wirtualna Polska, do stłuczki doszło na moście Grota-Roweckiego. Limuzyna rządowa zderzyła się z ciężarówką. Pojazdem podróżował wiceminister Waldemar Kraska.
Ministrowi i kierowcy nic się nie stało. Stłuczka została spowodowana przez kierowcę ciężarówki - przekazał WP rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz.
Jak podaje TVN Warszawa, na żadnym z samochodów nie widać zbyt dużych uszkodzeń.