RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Stłuczka rządowej limuzyny. Jechał nią wiceminister Waldemar Kraska

Środa, 1 grudnia (23:04)

W Warszawie doszło do zderzenia limuzyny rządowej z ciężarówką. Pojazdem podróżował wiceminister zdrowia Waldemar Kraska. Nikomu nic się nie stało.

Jak podaje Wirtualna Polska, do stłuczki doszło na moście Grota-Roweckiego. Limuzyna rządowa zderzyła się z ciężarówką. Pojazdem podróżował wiceminister Waldemar Kraska.

Ministrowi i kierowcy nic się nie stało. Stłuczka została spowodowana przez kierowcę ciężarówki - przekazał WP rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz.

Jak podaje TVN Warszawa, na żadnym z samochodów nie widać zbyt dużych uszkodzeń. 

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: