RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sprzątała biura i kradła

Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Mokotowscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzieże. 52-latka sprzątała pomieszczenia jednej z firm i kradła znajdujące się tam telefony komórkowe. Stróże prawa przedstawili jej zarzuty za dwa takie przestępstwa. Może jej grozić kara do 5 lat więzienia.

Policjanci z mokotowskiego wydziału zwalczającego przestępczość przeciwko mieniu ustalili, że do pierwszej kradzieży doszło pod koniec października ubiegłego roku. Wtedy z pomieszczeń firmy zajmującej się między innymi testowaniem telefonów wchodzących na rynek zniknęły dwa aparaty warte blisko 4,5 tys. złotych. Jak wynika z informacji stróżów prawa, kolejna kradzież miała miejsce w grudniu. Tym razem łupem złodziejki padł aparat o wartości 2 tys. złotych.

Kobieta podejrzana o te przestępstwa usłyszała zarzuty. Funkcjonariusze odzyskali jeden z telefonów. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

(jad)

Źródło: RMF/Policja
Tagi: kradzież

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: