RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Obława w Wołominie. 23-latek uciekł z komendy

Aktualizacja: Wtorek, 26 października (09:00)

​Trwa policyjna obława koło Warszawy. Poszukiwany jest 23-latek, który uciekł z komendy.

Policja prowadzi obławę za mężczyzną, który uciekł z komendy powiatowej w Wołominie, koło Warszawy.

23-latek był zatrzymany na polecenie prokuratury rejonowej. Chodzi o przestępstwa związane z kradzieżami i włamaniami. 

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: