RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Auto "ścięło" drzewa. Nie żyje dwóch 19-latków

Autor: Publikacja: Niedziela, 27 grudnia (08:58) Aktualizacja: Niedziela, 27 grudnia (11:00)

Dwie osoby zginęły, a jedna została ranna w wypadku, do którego doszło w nocy na drodze wojewódzkiej nr 544 w gminie Lidzbark w woj. warmińsko-mazurskim.

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi w pobliżu wsi Wlewsk. Według policji kierowca prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Zjechał na przeciwległy pas, auto wypadło z drogi, "ścięło" dwa drzewa i dachowało.

Na miejscu zginął 19-letni kierowca i pasażer w tym samym wieku. Drugi z pasażerów - 17-latek został przewieziony do szpitala w Olsztynie. 


Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: