RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Włochy: Polak ukradł karetkę pogotowia

Publikacja: Niedziela, 20 listopada (18:16) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

30-letni Polak ukradł we Włoszech karetkę pogotowia, która przyjechała udzielić pomocy chorej kobiecie. Mężczyzna poczekał, aż z ambulansu wyjdzie cała załoga, po czym wsiadł do środka i odjechał. Po przejechaniu kilku kilometrów zatrzymali go karabinierzy.

Jak informuje agencja ANSA, do incydentu doszło w Rossano koło Cosenzy na południu Włoch. Nie wiadomo, jakie były motywy kradzieży.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: