- Władze miasta przyznają, że jeszcze nigdy nie było aż tak źle. Najgorzej jest na Manhattanie. Tam, według lokalnej telewizji, niektórzy mieszkańcy niższych pięter nie mogą otwierać na noc okien, gdyż szczury wchodzą im do domów.
"One nie boją się ludzi" - powiedział jeden z mieszkańców dzielnicy na dolnym Manhattanie.
Rozpoczęła się już akcja wykładania trutek - nie wszystkim się ona jednak podoba. Organizacja na rzecz Ludzkiego Traktowania Zwierząt nie chce, by zabijano nowojorskie gryzonie.
09:20