RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sopocki Monciak bez budek z jedzeniem

Publikacja: Sobota, 4 marca (14:33) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwa dni dały władze Sopotu na zamknięcie budek z szybkim jedzeniem. Wszystkie mają zostać rozebrane i wywiezione. Właściciele mówią, że taka decyzja pozostawia ich bez środków do życia.

- To jest koniec. Zostaliśmy bez pracy, bez jakichkolwiek możliwości - żalą się właściciele budek, którzy już przygotowywali się do tegorocznego sezonu urlopowego. Mówią, że jest już za późno, by znaleźć jakieś „zastępcze miejsce” czy inwestować w coś nowego.

Władze miasta uspokajają, że w przyszłym tygodniu właściciele likwidowanych budek mają spotkać się z prezydentem miasta. Będą z nim rozmawiać o możliwościach pracy w Sopocie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: