RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Samobójstwo policjanta w Szczecinie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zastępca naczelnika wydziału do walki z przestępczością gospodarczą w Komendzie Wojewódzkiej w Szczecinie popełnił samobójstwo. 44-letni oficer od prawie 20 lat pracował w policji.

Wszystko wskazuje na to, że jeden z policjantów komendy wojewódzkiej popełnił samobójstwo. Co do okoliczności i sposobu – na razie jest za wcześnie, by cokolwiek powiedzieć - powiedział RMF komisarz Maciej Karczyński z biura prasowego KWP w Szczecinie.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, mężczyzna zajmował się m.in. szczecińskim wątkiem afery paliwowej; wydział spraw wewnętrznych prowadził przeciwko niemu postępowanie.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: