RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pseudokibice zatrzymani w Krakowie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Po meczu drużyn piłkarskiej ekstraklasy Cracovia-Legia Warszawa zostało zatrzymanych 10 pseudokibiców. Wśród nich jest 8 sympatyków warszawskiej drużyny, pozostali dwaj są z Krakowa.

W 36. minucie spotkania kilkudziesięciu kibiców Cracovii przeskoczyło przez płot odgradzający trybuny od boiska. Doszło do zamieszek z ochroniarzami. Sytuację załagodził oddział policji, który wszedł na stadion.

Po meczu część kibiców wbiegło na bieżnię wokół stadionu. Niektórzy z nich rzucali race świetlne na sektory gości z Warszawy. Wszyscy zatrzymani odpowiedzą przed sądem grodzkim.

Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: