RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policja złapała fałszerzy dokumentów

Publikacja: Piątek, 21 października (18:16) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dziewięć osób, podejrzewanych o fałszowanie dokumentów, zatrzymała stołeczna policja. Funkcjonariusze zabezpieczyli tysiące pieczęci, dyplomów, indeksów większości szkół i uczelni z całego kraju.

Nad sprawą policjanci pracowali ponad rok. Trop doprowadził ich do bazaru Różyckiego. Tam skontrolowali stoiska, należące do zatrzymanych. W jednym z nich odnaleźli skrzynię pełną dowodów osobistych, paszportów, różnych zaświadczeń, m.in. lekarskich oraz broń gazową.

Dziś policjanci jednocześnie wkroczyli do kilku mieszkań i posesji w Warszawie i okolicach. Trójka z zatrzymanych po przesłuchaniu została zwolniona do domów. Pozostali trafili do policyjnej izby zatrzymań.

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: