RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Płoną tiry na hiszpańskich autostradach

Publikacja: Czwartek, 20 października (12:23) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na hiszpańskich autostradach trwa walka z ogniem - płonie co najmniej trzynaście TIR-ów. Zdaniem policji, wszystkie zostały podpalone przez protestujących transportowców. Mimo zakończenia strajku generalnego firm transportowych i podpisania umów z rządem, kilka firm wciąż kontynuuje protest.

Tiry płoną między innymi pod Taragoną i w prowincji Nawarra. Co najmniej cztery z podpalonych ciężarówek przewoziły nowe samochody - już wiadomo, że spłonęło ich co najmniej sześćdziesiąt.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: