RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany kursant na egzaminie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Za jazdę po pijanemu odpowie 19-letni mieszkaniec Pasłęka koło Elbląga, który nietrzeźwy stawił się na praktyczną część egzaminu na prawo jazdy. Mężczyzna miał w wydychanym powietrzu prawie promil alkoholu.

O pijanym kursancie chcącym przystąpić do egzaminu zawiadomił policję instruktor. Wyczuł od "przyszłego kierowcy" woń alkoholu. Mężczyzna miał zaliczać jazdę na placu manewrowym i po mieście. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: