RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijany i nagi prowadził samochód

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał mężczyzna, którego policja zatrzymała do kontroli. Siedzący za kierownicą był też prawie nagi; ubrany był tylko w kurtkę i klapki.

Samochód jadący zygzakiem i bez włączonych świateł funkcjonariusze patrolujący Złotoryję zauważyli w sobotę wieczorem. Kierowca nie reagował na żadne znaki. Policjanci zajechali mu drogę i zmusili w ten sposób do zatrzymania.

54-letni mieszkaniec Złotoryi trafił na razie do izby wytrzeźwień. Za jazdę po pijanemu odpowie przed sądem.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: