RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pijani 12-latkowie w Ostródzie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwóch pijanych 12-latków spędziło w święta w szpitalu w Ostródzie na Warmii. Mieli od jednego do ponad 2 promili alkoholu we krwi.

Teraz trafią przed oblicze sądu rodzinnego i nieletnich. Jak sprawdziła nasza olsztyńska reporterka, w pierwszym półroczu tego roku policjanci zatrzymali blisko pół tysiąca pijanych dzieci - do 18. roku życia. To tylu, ile w całym roku 2003 roku. Zdecydowana większość z nich alkohol kupiła w sklepie.

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: