RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Owoce morza w Łodzi

Publikacja: Sobota, 25 sierpnia (18:25) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Te owoce nie wszyscy lubią, a są nie mniej zdrowe niż jabłka czy pomarańcze. Chodzi o owoce morza. W Łodzi trwa właśnie festiwal ryb i owoców morza a więc, między innymi krewetek, małż, ośmiornic i kalmarów.

Restaurację, w której zorganizowano festiwal, specjalnie udekorowano – jest syrena, wielki statek a kelnerki i kelnerzy przebrani są za marynarzy. Kierowniczka sali poleca dzisiaj krewetki jumbo po prowansalsku – to wielkie krewetki z pancerzem. Łódzką restaurację, gdzie odbywa się festiwal owoców morza odwiedził nasz reporter i znany smakosz - Piotr Andrysiak. Posłuchaj jego relacji:

18:25

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: