Teraz klienci, którzy opłacili tam rachunki muszą to zrobić dla pewności jeszcze raz - w innej firmie. Na razie nie wiadomo, jak liczna to będzie grupa.
Spółka poinformowała jednocześnie, że każda płatność, która nie dotarła na konto odbiorcy podlega ubezpieczeniu. Właściciele sklepów, którzy wydzierżawili miejsce Okienku Kasowemu skarżą się:
Reporterka RMF FM Agnieszka Wyderka sprawdziła, co się dzieje w łódzkiej siedzibie firmy: