Od początku sezonu grzewczego w Małopolsce w wyniku zaczadzenia zmarło już osiem osób.
Małopolska: Kolejne zatrucie tlenkiem węgla
Jedna osoba zmarła w wyniku zatrucia tlenkiem węgla, do którego doszło w Dąbrowie Tarnowskiej. Dwie inne osoby w stanie ciężkim przewieziono do szpitala w Bochni.