RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Małopolska: Kolejne zatrucie tlenkiem węgla

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jedna osoba zmarła w wyniku zatrucia tlenkiem węgla, do którego doszło w Dąbrowie Tarnowskiej. Dwie inne osoby w stanie ciężkim przewieziono do szpitala w Bochni.

Od początku sezonu grzewczego w Małopolsce w wyniku zaczadzenia zmarło już osiem osób.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: