RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Łódź: Radni w hipermarketach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Co robią łódzcy radni, gdy nie chcą często się spotykać z nimi mieszkańcy w magistracie? Reporter RMF FM Marcin Lorenc zauważył, że dyżurują w hipermarketach.

Przyjmujemy mieszkańców w delegaturach i w siedzibie Urzędu Miasta. Stwierdziliśmy jednak, że tam przychodzi mniej osób - mówi Tomasz Kacprzak, wiceprzewodniczący rady miasta.

Dlaczego radni dyżurują w centrach handlowych? Nie chcemy się narzucać. Chcemy po prostu posiadać jak najwięcej informacji od mieszkańców naszego miasta - zaznacza radny.

Oryginalny pomysł podoba się mieszkańcom miasta. Chętnie porozmawiam. To dobrze, że wtapiają się w lud - stwierdza klientka jednego z łódzkich hipermarketów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: