RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Legionowo: Nożownik w komendzie policji

Publikacja: Poniedziałek, 25 września (17:04) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

17-latek uzbrojony w nóż wtargnął do komendy policji w Legionowie. Policjanci, by obezwładnić napastnika, postrzelili go w nogę. Teraz nożownik leży w szpitalu. Będzie odpowiadał za napaść z użyciem niebezpiecznego narzędzia – grozi za to do 10 lat więzienia.

17-latek rzucił się na pracownika punktu obsługi interesantów. Mężczyźnie cudem udało się uchylić od ciosu. Napastnik w ataku szału wdarł się do środka i zdewastował drzwi dyżurki. Potem rzucił się w kierunku jednego z policjantów. Zaczął uciekać dopiero, gdy zobaczył wycelowaną w siebie broń. Gdy funkcjonariusze dogonili go na ulicy, 17-latek zaczął ich atakować. Wówczas postrzelono go w nogę.

Nie wiadomo, jakie były motywy ataku.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: