RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kupcy wyniosą się ze Stadionu X-lecia?

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kupcy ze Stadionu X-lecia w Warszawie chcą, by obok obiektu, planowanego na 60 tysięcy widzów, powstały w Warszawie pawilony handlowe dla... dwóch tysięcy kupców.

Reszta z kilkunastu tysięcy handlarzy obecnego Jarmarku Europa miałaby się przenieść na nowy bazar, obok warszawskiego Dworca Wschodniego.

Kupcy chcą, aby ich stoiska zostały, tyle że w bardziej cywilizowanej formie. Tuż obok stadionu miałoby powstać centrum handlowe. Kupcy usłyszeli już obietnicę, że pawilony powstaną, jednak rząd może się z tego wycofać. Albo przenosiny kupców sparaliżują tę inwestycję, albo doping przed mistrzostwami przyspieszy myślenie urzędników i uda się polubownie rozwiązać ten problem.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: