RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kradł zegarki. Ale tylko roleksy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nawet 25 lat więzienia grozi złodziejowi z Florydy, którego łupem padały wyłącznie luksusowe zegarki firmy Rolex. 36-latek z Miami przyznał się do kradzieży ośmiu złotych zegarków o wartości 50 tys. dolarów każdy.

Okazuje się, że wielbiciel roleksów już raz siedział w więzieniu za kradzież… roleksów. Tyle tylko że w innej części Florydy.

Ale swemu uwielbieniu do zegarków szwajcarskiej firmy 36-latek dał wyraz także w inny sposób - na przedramieniu wytatuował sobie ich logo.

Leonardo Perez wyszukiwał swoje ofiary na zakupach, śledził do domu, po czym terroryzował bronią palną. Śledczy twierdzą, że zegarek na nadgarstku swojej przyszłej ofiary był w stanie dojrzeć nawet z przeciwnej strony ulicy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: złodziej

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: