RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejne spotkanie ws. rosyjskiego embarga

Publikacja: Poniedziałek, 5 grudnia (06:33) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W stolicy Słowenii ma dziś dojść do kolejnego spotkania ministra spraw zagranicznych Rosji, Siergieja Ławrowa z szefem polskiej dyplomacji Stefanem Mellerem. Głównym tematem ma być możliwość zniesienia rosyjskiego embarga na polskie mięso i produkty pochodzenia roślinnego.

Zakaz eksportu polskiej żywności obowiązuje od połowy listopada. Będzie to drugie w ciągu miesiąca spotkanie ministrów spraw zagranicznych Rosji i Polski. Poprzednio Ławrow i Meller konferowali w połowie listopada w Moskwie.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: