RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejne dziecko ofiarą pijanych opiekunów

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

14-miesięczny chłopczyk wypadł z okna na pierwszym piętrze w Zabrzu na Śląsku. Matka dziecka i jej partner, kompletnie pijani byli w tym czasie w mieszkaniu. Dziecku nic poważnego się nie stało. Złapała je przechodząca ulicą kobieta.

Na szczęście kobieta znajdowała się w tym momencie pod oknem, więc chwyciła spadające dziecko. Mimo to chłopczyk wyślizgnął jej się z rąk i upadł na chodnik doznając niegroźnych obrażeń,/i> - mówił rzecznik śląskiej policji Andrzej Gąska.

Matka dziecka miała blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu, jej o trzy lata starszy konkubent - prawie 1,5 promila.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: