RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jelonek postawił na nogi szczecińskie służby

Publikacja: Czwartek, 28 maja (10:57) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Szczecińscy łowczy na tropie… jelenia. A dokładnie jelonka, który od kilku dni pojawia się w Parku Żeromskiego w centrum miasta. Zwierzę potrafi być jednak niebezpieczne. Jak sprawdził reporter RMF FM Paweł Żuchowski, w ciągu ostatniej doby jelonek spowodował trzy kolizje.

W tej chwili wiem na pewno, że kuleje na tylną nogę i ma na nosie jakieś ślady - więc widać jakieś skutki tych kolizji. Wychodzi na jezdnię, nie boi się samochodów. Akcja trwa już od ponad tygodnia czasu - powiedzieli naszemu reporterowi uczestniczący w obławie na jelonka łowczy:

W stan pogotowia oprócz łowczych z psami tropiącymi postawieni zostali także pracownicy pogotowia do spraw dzikich zwierząt.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Dalsza część artykułu pod materiałem video: