RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gdańska szkoła grypy już się nie boi

Publikacja: Poniedziałek, 9 listopada (09:25) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Szkoła w Gdańsku, która w ubiegłą środę została zamknięta z powodu niskiej "chorobowej" frekwencji, dziś funkcjonuje już normalnie. Od rana odbywają się tam zajęcia. Dyrektor zamknął placówkę, bo na lekcje nie przyszła ponad połowa uczniów. Zgodę wydał pomorski kurator oświaty.

Jak mówił dyrektor placówki Bogdan Dyrkowski, decyzja o zamknięciu szkoły nie była prosta. Lekcje jednak nie przepadną i zostaną odpracowane.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: