RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dolnośląskie: Szkolny autobus wjechał w furgonetkę

Publikacja: Poniedziałek, 19 listopada (18:23) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nic nie zagraża życiu dzieci poszkodowanych w zderzeniu autobusu z furgonetką w Głuszycy koło Wałbrzycha. Do szpitala trafiło ośmioro gimnazjalistów i jeden z opiekunów. Ich obrażenia to głównie powierzchowne rany. Jedna osoba prawdopodobnie ma złamany nos.

Huk. Wychodzą te dzieci - biedne, wystraszone. Kilkoro z nich wyszło zakrwawionych. Dosłownie za sekundę były już karetki - mówi opiekunka gimnazjalistów.

Jechałem pod górę z grupą młodzieży. Słońce oślepiło mnie; kompletnie nie zauważyłem auta i uderzyłem - tłumaczy się kierowca autobusu. Co na to kierowca furgonetki? Zaparkowałem w takim miejscu, żebym mógł dostarczyć towar - zaznacza. Posłuchaj relacji reportera RMF FM Michała Szpaka:

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: