RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

CBŚ zlikwidował wytwórnię amfetaminy

Publikacja: Wtorek, 20 grudnia (18:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjanci rzeszowskiego Centralnego Biura Śledczego zlikwidowali pod Wrocławiem wytwórnię amfetaminy. Funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn, którzy zdążyli wyprodukować kilka kilogramów narkotyku.

Dwóch zatrzymanych zostało tymczasowo aresztowanych. Z ustaleń policji wynika, że był to ostatni dzień funkcjonowania wytwórni w tym miejscu. W obawie przed zdemaskowaniem przestępcy zamierzali przenieść linię technologiczną.

W likwidacji wytwórni amfetaminy rzeszowskich policjantów Centralnego Biura Śledczego wspierali funkcjonariusze CBŚ z Wrocławia, a także policjanci z Dolnego Śląska.

Źródło: RMF24-Internet RMF

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: