RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

A może sylwester na kolejowo?

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nietypowy sposób spędzenia sylwestra wymyślili kolejarze. W Małopolsce kursować będą 2 specjalne pociągi, które zabiorą ze sobą 300 osób. Zabawa ma być przednia.

Pierwszy pociąg wyjedzie z Chabówki do Zakopanego, zaś drugi będzie krążył wokół Krakowa. - W wagonach klasy pierwszej będą wymontowane siedzenia, a nad zabawą będzie czuwał DJ - mówi Marcin Lisowski ze Stowarzyszenia Miłośników Kolei. Będzie więc gdzie potańczyć – jak przystało na prawdziwą sylwestrową zabawę.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: