RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

6-latek spadł z dachu w Lubartowie

Publikacja: Poniedziałek, 17 października (18:58) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Sześcioletni chłopiec spadł z wysokości kilku metrów - z dachu węzła cieplnego w Lubartowie. W stanie ciężkim trafił do szpitala. Dziecko było pozostawione bez opieki.

Nie wiadomo, jak chłopiec wszedł na dach. W tej chwili policja bada okoliczności wypadku.

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: