RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

20 min odkopano we Wrocławiu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

20 min przeciwpiechotnych z czasów II wojny światowej odkopano na boisku ośrodka szkolno-wychowawczego dla młodzieży niepełnosprawnej we Wrocławiu. Prowadzone na terenie ośrodka prace budowlane natychmiast przerwano.

Na boisku należącym do ośrodka prowadzone są prace budowlane. Kierownik budowy poinformował straż miejską, że robotnicy dokopali się do niewybuchów. Przekazaliśmy informację policji oraz saperom. Kiedy patrol saperski przyjechał na miejsce, wydano nakaz wstrzymania prac - powiedziała Agnieszka Kornikowska z wrocławskiej straży miejskiej.

Saperzy zabezpieczyli teren. Wybuchy zostaną wywiezione na poligon i zdetonowane.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: