Ogień pojawił się na trzecim piętrze kamienicy; gdy strażacy przyjechali na miejsce, trzypokojowe mieszkanie stało płomieniach. Z budynku trzeba było ewakuować około 30 osób.
W tej chwili trwa ustalanie przyczyn pożaru. Policja nie wyklucza, że mógł zawinić elektryczny piecyk, którym było dogrzewane mieszkanie.