RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Sroga zima panuje w Stanach Zjednoczonych

Publikacja: Piątek, 24 grudnia (11:55) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W niektórych regionach Stanów Zjednoczonych zima zagościła na dobre. Życie mieszkańców środkowego zachodu sparaliżowały burze śnieżne i mróz. W wypadkach zginęło co najmniej 12 osób.

W Ohio, Oklahomie, Kansas czy Indianie w ciągu ostatnich dni spadło tyle śniegu, co w ciągu całego roku. Zamknięto wiele autostrad i lotnisk, co spowodowało komunikacyjny chaos tuż przed wyjazdowym, świątecznym szczytem. Z białych świąt cieszą się za to mieszkańcy Arkansas - będzie to dziewiąte w ciągu 120 lat białe Boże Narodzenie w tym stanie.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: