Nie zawsze będzie na moim blogu poważnie. Co jakiś czas postaram się napisać o innych sprawach, o których głośno za oceanem. Zatem odcinek pierwszy.

Najpierw Madonna, która znów daje się we znaki sąsiadom. Wydawałoby się, że bycie sąsiadem Madonny może być krótko mówiąc fajne. Ale to chyba błędne założenie. Z Manhattanu znów płyną głosy niezadowolonych, którzy mieszkają w pobliżu piosenkarki.  Wszystko wskazuje na to, że w apartamentowcu Madonna urządza próby. Niby nic złego. Jej lokal jej prawo.  Ale sąsiedzi mają już jej dość. Największa przeciwniczką piosenkarki jest Karen George, która śle skargi do policji i składa kolejne pozwy. Twierdzi, że ściany w jej mieszkaniu wpadają w wibracje. Kiedy Madonna ćwiczy ona wychodzi na przymusowy spacer. W sumie wychodzi to jej chyba na zdrowie.

Katharine Hepburn znana z ról w takich filmach jak: “Afrykańska królowa” czy “Małe kobietki” została upamiętniona serią znaczków z jej wizerunkiem.44 centowy znaczek z podobizną amerykańskiej aktorki, która zmarła w 2003 roku dołączył do serii “Legend Hollywood”. Aktora zdobyła 4 oskary.

Za oceanem głośno o nagraniu z automatycznej sekretarki. W roli głównej Michael Jackson. Dotarła do niego Daphne Barak, która pisze książkę o mrocznych kulisach życia sławnych ludzi. Pewnie będzie więc ciekawie. Póki co uchyla rąbka tajemnicy. Michael miał borykać się z poważnymi kłopotami finansowymi.  Słychać jak ponoć prosi swojego przyjaciela o pomoc. Właśnie finansową.  Nagranie ma być też dowodem, że piosenkarz był uzależniony od leków. Ale o tym to chyba wiadomo nie od dziś.

Na koniec zdjęcia z bliska. Kto lubi film “Seks w wielkim mieście” to wie kim są obie panie. Zdjęcia zrobiłem na nowojorskim Manhattanie, kiedy kręcono kolejną ze scen do tego filmu, którego premiera niebawem.