Dopiero w trzeciej kolejce sezonu 2008/2009 będzie mógł wrócić na boisko piłkarz ŁKS Łódź Arkadiusz Mysona. Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała go grzywną w wysokości 15 tys. zł i odsunięciem od gry w pięciu meczach ligowych.

Wcześniej Mysona został ukarany przez ŁKS grzywną w wysokości 30 tys. zł i półroczną dyskwalifikacją. Kara dyskwalifikacji została zawieszona na rok.

Czekając na zakończenie postępowania prowadzonego przez Komisję Ligi Mysona, był zawieszony i nie zagrał w dwóch kolejnych meczach ligowych. Nie wystąpi też w meczu ostatniej kolejki bieżących rozgrywek i w dwóch kolejnych w nowym sezonie. Na boisko będzie mógł wrócić w trzeciej kolejce sezonu 2008/2009.

Po meczu 25. kolejki Orange Ekstraklasy Mysona miał na sobie koszulkę z antysemickimi napisami. Zawodnik przeprosił później za swe zachowanie. Wyjaśnił, że koszulkę dostał od kibica i włożył ją, nie czytając znajdujących się na niej napisów. Dodał, że zwrócił mu na nie uwagę stojący obok Mila i zaraz po tym koszulkę zdjął i wyrzucił.