The Rolling Stones - niekwestionowani giganci rocka - znowu w akcji! Choć są na scenie już od pół wieku, nie tracą tempa i cały czas zaskakują swoich fanów. Przygotowali dla nich nowy album "Grrr", który już za kilkanaście dni pojawi się w sklepach. Oprócz najbardziej znanych kawałków, takich jak "Brown Sugar", "Satisfaction", czy "Anybody Seen My Baby" znajdą się na nim także dwa nowe utwory.

Rockowego brzmienia Stones’ów nie trzeba nikomu przedstawiać. Od ponad 50 lat prowadzą aktywną działalność muzyczną, z roku na rok prezentując coraz wyższy poziom. Mimo niemłodego wieku brytyjscy giganci sceny rockowej pokazują, że młodzieńczego wigoru im nie brakuje. Potwierdzeniem tego ostatniego może być najnowszy, wydany po siedmiu latach album "Grr", którego premiera zapowiedziana jest na 12 listopada. Zostanie on wydany w kilku wersjach. Na pierwszą z nich składają się 3 płyty zawierające 50. przebojów grupy. Drugą tworzą 3 płyty, książka poświęcona historii grupy oraz 5 pocztówek. Album będzie można też kupić w postaci 5 płyt winylowych zawierających zapis 50 utworów.

Singiel Doom and Gloom promujący album można usłyszeć w sieci.

Nowy album to nie jedyny prezent, jaki Stonesi przygotowali dla swoich fanów. Zapowiedzieli już, że ruszą w trasę koncertową, która będzie ukoronowaniem ich 50 lat pracy artystycznej.