RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wimbledon: Radwańska odpadła w 3 rundzie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Agnieszka Radwańska odpadła w trzeciej rundzie wielkoszlemowego turnieju na kortach w Wimbledonie. 18-letnia polska tenisistka przegrała 2:6, 3:6 z Rosjanka Swietłaną Kuzniecową, rozstawioną w turnieju z numerem piątym.

Opady deszczu przerwały sobotni pojedynek, gdy Kuzniecowa prowadziła 4:3 w drugim secie i dopiero dziś został on dokończony.

Pomimo opóźnień związanych z nieprzychylną aurą, organizatorzy nie zdecydowali się wyznaczyć gier na pierwszą niedzielę turnieju, która wedle tradycji jest dniem wolnym, dlatego przełożyli je na poniedziałek.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: